За користування природними ресурсами запорізькіпідприємства сплатили майже 380 мільйонів гривень податків

Дата: 05.12.2018 15:29

Упродовж січня-жовтня поточного року підприємства-водокористувачі Запорізькогорегіону сплатили понад 200 мільйонів гривень плати за спеціальне використанняводи, що на 44,6 мільйона або на 29 відсотків більше, ніж торік.

Із загальної суми до державного бюджету надійшло 110 мільйонів, до місцевихскарбниць – 90 мільйонів.

Найбільші надходження забезпечили суб'єкти господарювання м. Енергодар –134,5 мільйона, м. Запоріжжя – більш ніж 40 мільйонів, м. Мелітополь,Мелітопольського та Веселівського районів – 1,4 мільйона, Василівського таМихайлівського районів – 920 тисяч.

Усього в Запорізькій області рентну плату за воду сплачують 875 первиннихводокористувачів.

Також за десять місяців підприємства добувної промисловості перерахували доскарбниць майже 180 мільйонів гривень рентної плати за користування надрами, у томучислі 132,4 мільйона спрямовано до фонду держбюджету, 47,4 мільйона – домісцевих бюджетів.

Станом на початок листопада в регіоні зареєстровано понад 600 платниківрентної плати за користування надрами державного та місцевого значення.