Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Запорізька митниця протидіє ввезенню контрафакту

Дата: 28.11.2018 17:31
Кількість переглядів: 642

Фото без опису

Одним із ефективних механізмів попередження порушень інтелектуальних прав єаналіз брендової продукції під час митного оформлення імпортних поставок. Зпочатку року співробітники Запорізької митниці ДФС 125 разів призупинялиоформлення товарів, які внесені до реєстру об'єктів права інтелектуальноївласності.

Найчастіше серед товарів, що поставлялися до регіону та які потенційномістили об’єкти права інтелектуальної власності, зустрічалися предмети одягу відомихсвітових брендів, транспортні засоби, сільськогосподарська техніка та запаснічастини до неї, підшипники, автомобільні запчастини, електродвигуни,з'єднувачі, контактні елементи, електропровід, полімерні матеріали, пластмасита вироби з них, цифрова техніка, рукавички та інші.

Після отримання листів від осіб, уповноважених представляти інтересивласників прав на знаки для товарів і послуг та промислових зразків, митнеоформлення поставок було завершено.

Крім того, до митного реєстру об'єктів права інтелектуальної власностіпостійно включаються нові об'єкти, лише у жовтні внесено інформацію щодо 38товарів торгових марок. Ознайомитися з реєстром можна на сайті фіскальноїслужби: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/pereliki-/100237.html.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора