Кращі платники податків Запорізького регіону отрималивідзнаки

Дата: 28.11.2018 17:28

У Запоріжжі відзначили переможців Всеукраїнськогорейтингу "Сумлінні платники податків", започаткованого ВГО"Асоціація платників податків України".

В урочистому засіданні взяли участь Президент Всеукраїнської громадськоїорганізації "Асоціація платників податків України" ГріголКатамадзе,голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, в.о.  начальника Головного управління ДФС у Запорізькійобласті Валерій Манько, заступник начальника ГУ ДФС у Запорізькій області ОлегМатвійчук, начальник Запорізького управління Офісу ВПП ДФС Роман Афонов,керівництво Територіального відділення АППУ, представники громадськихорганізацій та бізнес-спільнота.

Вітаючи переможців, Валерій Манько відзначив вагомий внесок запорізькихплатників податків до бюджетів усіх рівнів – з початку року представникибізнесу забезпечили понад 12 мільярдів гривень податкових надходжень. Вінпідкреслив, що фіскальна служба області не змінює свої пріоритети щодостворення сприятливих умов для підтримки малого і середнього підприємництва, атакож формування партнерських відносин на засадах законності, прозорості тапорозуміння.

Під час заходу очільник облдержадміністрації вручив нагороди сумліннимплатникам. Серед переможців обласного етапу конкурсу – три потужнихпідприємства регіону: ПАТ "Мотор-Січ", ПРАТ "КарлсбергУкраїна" та Державне підприємство "Запорізьке машинобудівнеконструкторське бюро "Прогрес" імені академіка О.Г.Івченка".

Також у ході зустрічі учасники обговорили актуальні питання, які сьогодніхвилюють запорізький бізнес, зокрема, реформування Територіальних органів ДФС,сервісне обслуговування платників податків, внесення змін до податковогозаконодавства, зокрема, щодо запровадження податку на виведений капітал.