Для рідної школи, з любов'ю…

Дата: 28.11.2018 14:35

Ніщо в світі не можна зрівняти з любов'ю до своєї Батьківщини, краю, де ти народився і живеш… І любов ця вимірюється корисними справами для рідної, милої сторони.

Протягом осінніх канікул небайдужими до своєї малої Батьківщини жителями села Чкалове та смт Веселе Поправко В.Л., Волжаніним О.О.,

Білим І.І., Григоренком А.А., Поляковим В.С., Григоренком О.А. було придбано 60 саджанців молодих дерев, а дбайливими руками вчителів нашого закладу висаджено їх на шкільній території.

Велику допомогу у цій корисній справі надав голова ФГ «Байда»      Голота О.Ю., забезпечивши процес висадження технікою та поливом.

Хочу висловити подяку всім, хто взяв участь у цій акції. І вірю, що через декілька років зашелестять листочки молодих дерев словами подяки.

Директор КЗ «Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Л.Г.Романенко