Тиждень безпеки в ДЗО "Колобок"

Дата: 24.11.2018 15:12

В закладі дошкільної освіти «Колобок» с.Гоголівка був проведений тижневик протипожежних заходів, з метою вжиття упереджувальних заходів з пожежної безпеки, виконання вимог законодавчих та нормативних актів з пожежної охорони, на виконання Закону України "Про пожежну безпеку" та посилення протипожежного захисту освітянських об'єктів.

З метою формування у дітей навичок безпечної поведінки вдома  розвивали кмітливість, спостережливість, розвивали у дітей  розуміння того, що гра з сірниками призводить до біди; виховували обережне  поводження  з вогнем у побуті та  відповідальність за свої вчинки, потребу повсякденного дотримання правил пожежної безпеки.

Було проведено заняття на тему «Поняття про користь та небезпеку від вогню»  з метою формування  у дітей поняття коли  вогонь є другом, а коли стає ворогом, дали дітям  поняття  про те, що сірники  в жодному випадку не повинні слугувати іграшкою, користуватися ними можуть тільки дорослі.

Потрібно зазначити, що такі змістовні заходи, які були проведені під час тижневика протипожежних заходів  в ДЗО, приносить велику користь для наших дітей.    Діти – це наше майбутнє, і ми, дорослі, маємо можливість навчити дітей  безпеці життєдіяльності, навчити розумінню того, що найважливіше для людини – це здоров’я та життя.