У Запорізькій області знищено 27 тисяч невикористанихакцизних марок

Дата: 21.11.2018 17:43

Співробітники фіскальної служби Запорізької області у складі спеціальноствореної комісії знищили понад 27 тисяч невикористаних та непошкоджених марокакцизного податку.

Вони призначалися для маркування алкогольної продукції імпортноговиробництва, але у зв'язку із підвищенням ставок акцизного податку їхні залишкипідлягають знищенню через невідповідність нанесених на них сум акцизногоподатку.

Після проведення інвентаризації акцизні марки були знищені шляхом спаленняна одному з промислових підприємств м. Запоріжжя.

Як зазначили фахівці фіскальної служби, ліквідація таких акцизних марокунеможливлює потрапляння та використання їх в незаконному виробництві та обігупідакцизної продукції.

Зазначимо, інвентаризація та знищення марок акцизного податку проводиласьвідповідно до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизногоподатку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року №1251.