Запорізькі підприємства сплатили майже 219 мільйонівгривень "екоподатку"

Дата: 21.11.2018 17:41

Упродовж січня-жовтня поточного року підприємства Запорізької області направилидо бюджетів 218,7 мільйона гривень екологічного податку, що на 30 мільйонів абона 16 відсотків більше, ніж торік (без показників великих платників,зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Із загальної суми 98,4 мільйона надійшло до державного бюджету, понад 120мільйонів отримали місцеві скарбниці.

Найбільші суми "екоподатку" забезпечили суб'єкти господарюванням. Енергодар – 176,5 мільйона, у Вільнянському, Запорізькому таНовомиколаївському районах сплачено 18,7 мільйона, у м. Запоріжжя – 13,5мільйона, понад 2,6 мільйона перерахували підприємства м. Мелітополь,Мелітопольського та Веселівського районів, майже стільки ж – платники м.Бердянськ, Бердянського і Приморського районів.

Станом на 1 листопада у Запорізькому регіоні нараховується понад 2,5 тисячіплатників екологічного податку, які під час своєї діяльності забруднюютьнавколишнє середовище.