Заходи до Дня працівників сільського господарства

Дата: 21.11.2018 17:09

Щорічно в третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства України. Це свято, присвячене всім аграріям країни, своїм Указом заснував Президент України в 1993 році.
Сьогодні день трудівників полів та ферм, завдяки яким на наших столах є хліб, м’ясо, молоко, овочі та фрукти. У День працівників сільського господарства України вітають усіх тих, хто від зорі до зорі, без вихідних і відпусток трудиться на землі.
Агропромисловий комплекс — флагман української економіки, він забезпечує 14% ВВП і близько третини надходжень до державного бюджету. А ще АПК — другий за величиною роботодавець України, тут працюють близько 3 мільйонів чоловік. Завдяки їм наша країна посідає перше місце у світі з виробництва та експорту соняшникової олії, третє — за експортом кукурудзи, п’яте — за експортом пшениці.
Нехай же їхні врожаї завжди будуть щедрі, а погода та природа незмінно допомагають їм в роботі.