Новини ринку праці Веселівського району

Дата: 08.10.2018 11:26

Протягом  січня – вересня 2018 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали  978 безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 34 особи більше минулорічного показника

За сприяння служби зайнятості протягом січня – вересня 2018 року 739 осіб зайшли роботу, в тому числі  270 осіб працевлаштовані до набуття безробітного . З початку року 1 особа започаткувала власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 99 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 382 безробітних взяли участь в громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 жовтня 2018 року на обліку в Веселівської районної філії ЗОЦЗ перебуває 249 безробітних.

Кількість вакансій  у базі даних служби зайнятості на 1 жовтня 2018 року становила 4 одиниці. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – продавці, слюсарі, водії, електромонтери. Роботодавці також шукають бухгалтерів, вчителів та економістів з відповідним досвідом роботи.