Відкрили новий дитячий майданчик

Дата: 15.08.2018 16:15

15 серпня 2018 року у селі Чкалове відкрили новий дитячий майданчик. Це стало можливим завдяки народному депутату України Сергію Васильовичу Валентирову. На свято відкриття зібралися і дорослі діти. Від імені народного депутата усіх присутніх привітав із цією подією його помічник Цуканов Віктор Володимирович та запевнив, що це не останні дії Сергія Васильовича, він планує у подальшому влаштувати дитячі майданчики в усіх селах Чкаловської громади. Очільники району та громади Мігуля Іван Іванович та Калиновський Станіслав Васильович подякували народному депутату за турботу та співпрацю і запевнили, що у подальшому будуть доповнювати цей майданчик новими ігровими елементами.

Усі присутні діти були у піднесеному настрої, передали слова вітання та вдячності Сергію Васильовичу та запевнили, що вони будуть із задоволенням відпочивати на цьому майданчику та берегти його.

На завершення Цуканов Віктор Володимирович пригостив дітлахів солодощами та зробили спільне фото на память.