Калинівські богатирі

Дата: 03.07.2018 11:54

В рамках заходів до Дня Конституції України директорами Зеленогаївського та Калинівського сільських будинків культури Покадьком Сергієм Та Остроконь Юлією у суботу 30 червня організовано у селі Калинівка "Богатирські ігри". І навіть невеличкий дощик не зміг погіршити настрій та завзяття учасників, які продемонстрували свою силу і витримку, а також глядачів, яких зібралося теж не мало.

У змаганнях взяв участь один представник із с.Зелений Гай Овдієнко Микола та пять мешканців с.Калинівка: Кучерік Анатолій, Мазуренко Сергій, Рагімов Денис, Рагімов Руслан та Шкрум Вадим. Учасники змагання виконали ряд складних завдань:

- підняття гирі вагою 24 кг. за 1 хвилину;

- перенесення валізи вагою 60 кг. на 40 метрів;

- перенесення коромисла вагою 150 кг. на 20 метрів;

- перетягування автомобіля вагою 2т.200 кг. на 20 метрів;

- утримування гирі вагою 10 кг. перед собою на витягнутих руках.

Загалом відбулося пять видів змагань за результатами яких суддя Остроконь Юрій присудив перше місце Шкруму Вадиму, який нагороджений кубком переможця, медаллю та грамотою, ІІ місце завоював Рагімов Руслан, який нагороджений медаллю та грамотою, ІІІ місце дісталося Рагімову Денису, якого нагородили медаллю та грамотою.