Подарунки від народного депутата

Дата: 06.06.2018 10:57

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними та прославляли свою родину і рідний край.

За чудовою традицією з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей до КДНЗ «Вербиченька» завітали представники від народного депутата  України  С.В.Валентирова  та порадували вихованців нашого садочку гарними подарунками. Хочемо виразити щиру вдячність за проявлену турботу Сергію Васильовичу.

Кожна дитина має право бути захищеною, розвиватися і навчатися для кращого майбутнього. Як би не поверталась наша доля, ми завжди повинні пам’ятати, що діти – наша радість, наша надія, наше життя.