Свято дитинства у Калинівці

Дата: 04.06.2018 09:09

Світ дитинства – це такий чарівний світ, в якому дитина може пограти в ляльки, в машини, в м’яч. І хоча дитинство пролітає дуже швидко, воно все-таки дуже цікаве, яскраве і веселе. Це незабутня пора, пора мрій, щирої радості і дорослішання людини. Ми не повинні забувати дитинство і повинні берегти його в своєму серці, і тоді воно не забуде нас.

1 червня святкували День захисту дітей  і на території Калинівського старостинського округу Чкаловської ОТГ.  Цікаво та змістовно пройшло це свято для дітей дитячого садка та учнів 1-5 класів Калинівської ЗОШ. Першим етапом святкування був квест. 3 команди виконували різноманітні завдання. Виконавши останнє - діти знайшли замасковану  чарівну скриньку з солодащами. Далі дітлахи демонстрували своє вміння співати та танцювати. Вдосталь повеселившись, всі діти скуштували справжнього козацького  куліша. Завдяки фермерам - Потапенку С.П., Пугачу Г.І. та Патенку В.П., на десерт всі учасники свята поласували смачним морозивом. Заключним етапом святкування став перегляд цікавого дитячого мультфільму.

Директор Калинівського СБК

Юлія Остроконь