Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

День матері у КДНЗ "Золота рибка"

Дата: 30.05.2018 14:43
Кількість переглядів: 751

Фото без опису

         У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією. В Україні  День матері відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.

         Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

         Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

         11 травня вихованці КДНЗ «Золота рибка», що в селі Калинівка від усієї душі вітали дорогих мам зі святом. За їх нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість малеча дякувала зворушливими піснями, віршиками, потішними танцями та квітами. Від побаченого та почутого матусі були на сьомому небі від щастя, їх переповнювали любов та ніжність до своїх чад.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора