УВАГА! Зміни отримання дотації за вирощування молодняка ВРХ.

Дата: 05.05.2018 16:20

УВАГА! Зміни отримання дотації за вирощування молодняка ВРХ.

Постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 №285 "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва" внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністів України від 07.02.2018 № 107, а саме, в абзаці першому пункту 9 слова "у поточному році" виключити. Це означає що бюджетну дотацію можна отримати і на молодняк народжений у 2017 році.

На дату подання документів для отримання спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб, вік тварини не повинен перевищувати 13 місяців.