Ляльковий театр для дошкільників

Дата: 17.03.2018 09:58

Ляльковий театр для дошкільників

Приємною несподіванкою для вихованців та колективу КДНЗ «Вербиченька» Чкаловської сільської ради стала поява у стінах нашого закладу сучасного і функціонального лялькового театру з героями українських народних казок. Мрію юних дошкільників здійснила родина Голоти Олексія та Наталії. Завдяки цьому чудовому сюрпризу дітлахи мають змогу більш достеменно розвивати вміння з театрального мистецтва. Діти радо бавляться цікавим подарунком та із задоволенням проявляють власні акторські здібності.

Колектив та вихованці КДНЗ «Вербиченька» щиро вдячні Олексію та Наталії за турботу та  виявлену ініціативу у придбанні лялькового театру. Нехай у Вашому домі завжди панують добробут та родинне благополуччя, а Ваші серця будуть зігріті теплом та любов'ю рідних і близьких.

З повагою колектив та вихованці КДНЗ «Вербиченька»