Привітання сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО зі святом 8 БЕРЕЗНЯ

Дата: 08.03.2024 08:48

Шановні жінки!

Сьогодні 8 березня - свято весни, жіночності та краси. Трохи не таким ми уявляли цей святковий день, але я впевнений, що наші хоробрі захисники зроблять все можливе для того, щоб здобути жадану перемогу над ворогом та зупинити той смуток, який сіє війна нашими містами та селами.

Зі щирим серцем та найтеплішими словами я хочу привітати вас, наші любі жінки, зі святом. Усе найдорожче та прекрасне, що є у нашому житті пов’язане з вами. Ви наша опора та надійний тил задля якого ми - чоловіки здатні на будь-які подвиги. Особливу увагу та щиру подяку висловлюю нашим жінкам-Захисницям, які наближають нашу Перемогу. Наші прекрасні, мудрі, розумні та талановиті жінки, бажаю Вам, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, з впевненістю та спокоєм! Хай завжди сяють ваші очі, збуваються всі мрії, а з вами будуть здоров’я, любов, краса, щастя, радість та довгоочікуваний мир!

Нехай Господь береже всіх Вас і нашу Україну!!!

сільський голова                     Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ