Привітання сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО з Днем гідності та свободи

Дата: 21.11.2023 09:51

21 листопада - День Гідності та Свободи в Україні. Одне із знакових державних свят встановлене на честь двох революцій - Помаранчевої 2004 року та Революції Гідності 2013-го. У цьому році відзначаємо перший ювілей Революції Гідності - 10 років.

Сьогодні ми говоримо слова вдячності Героям Небесної Сотні, всім захисникам української державності, всім воїнам, що боронять нашу Батьківщину на фронті. Ми, українці, маємо розуміти, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – Перемоги над російськими окупантами та побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Прийміть щирі вітання з Днем Гідності і Свободи, бажаємо здоров’я, наснаги, добробуту та родинної злагоди, мирного неба і нехай не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави.

Сільський голова                                      Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ