Привітання сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 10:24

Шановні працівники культури!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Наша територіальна громада надзвичайно багата талановитими людьми. Творча робота працівників культури вражає своєю неповторністю, колоритом, невичерпною енергією, різносторонністю, а головне – щирістю.

Незважаючи на непростий час та виклики, які постають сьогодні перед сферою культури, Ви, як завжди, уособлюєте в собі всю силу духу і велич наших українських традицій, формуєте духовність нашої нації та несете в своїх серцях творче горіння, як справжні подвижники, закохані в свою роботу.

Знаю, як багато у Вас творчих задумів і мрій, тому бажаю, щоб у Вас вистачало здоров’я і сил втілювати їх у життя.

Щиро дякую кожному із вас, за невтомну працю, за збереження і примноження джерел духовності, правди і краси нашого українського народу.

Бажаю всім вам невичерпного оптимізму та натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври!

Сільський голова                                                     Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ