Привітання сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО з Днем працівників освіти.

Дата: 30.09.2023 20:50

Дорогі вчителі!

З найтеплішими почуттями й великою вдячністю вітаю Вас з Днем працівників освіти! Ваша праця — це не тільки передача знань, але й неймовірне дарування віри в добре майбутнє  та натхнення. Сьогодні, у ці важкі для нашої країни і українців часи, Ви стали справжнім прикладом мужності та витримки.

Дякуємо вам за те, що ведете підростаюче покоління вірним шляхом у країну знань, мудрості і добра! Нехай ваша робота завжди буде вам у радість, а всі учні вас цінують і поважають!

Бажаємо вам міцного здоров'я, мирного неба, блискучих успіхів і безліч радісних подій! Здоров'я вам, всіх добрих благ, затишку в будинку, поваги в колективі та щастя в душі.

Сільський голова                        Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ