Привітання сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО з Днем захисників та захисниць України

Дата: 30.09.2023 20:49

День захисників та захисниць України для нас має особливе значення.

Цього дня, 1 жовтня, ми вітаємо всіх, хто захищав нашу країну і продовжує це робити після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Ми висловлюємо нашу глибоку вдячність тим відважним людям, які, ризикуючи своїм життям, захищають Україну, зберігають світ і надихають нас на світле та радісне майбутнє. Ми щиро дякуємо кожному з них з любов’ю та глибокою повагою за їхню мужність та відданість нашій країні, за те, що маємо можливість жити, любити та вірити у перемогу нашої країни у містах, де не ведуться бойові дії.

Українські захисники та захисниці, прийміть щирі вітання з важливим святом! Ваша робота — це справжній подвиг! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті! Бажаємо вам міцного здоров’я та незламного духу! Більше Вам сил, добрих емоцій та здорових рідних! Молимось за вас, воїни України! Залишайтеся завжди на зв’язку!

Слава Україні!

Сільський голова                        Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ