Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

В Запорізькій області провели засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Дата: 15.09.2023 16:57
Кількість переглядів: 12

https://t.me/zoda_gov_ua/22378 - ВІДЕО

Нашим основним завданням є всебічна допомога бійцям - в поточному році на підтримку українських захисників направлено понад 900 млн. грн. з місцевих бюджетів. Підтримка сил оборони триватиме й надалі.

Важко спрогнозувати, що нас очікує в деокупованих містах та селах, тому всі служби готуються до інтенсивної роботи. Вирішення питань у процесі підготовчих заходів до деокупації відбувається у плідній співпраці з центральними органами виконавчої влади.

Дякую всім, хто підтримує Запорізький край!

🇺🇦 Сайт ЗОВА 🇺🇦 | Facebook ЗОВА 🇺🇦 | YouTube ЗОВА

Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України створений для сприяння ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування. Взаємодіє з державними органами, органами місцевого самоврядування, їхніми всеукраїнськими асоціаціями та міжнародними організаціями.

Завданнями Конгресу також є вивчення реалізації на місцевому та регіональному рівнях Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, підготовка пропозицій щодо підвищення ефективності виконання цієї Угоди та запровадження європейських стандартів у сфері місцевого самоврядування.

Конгрес місцевих та регіональних влад:

  • представляє інтереси регіонів та територіальних громад;
  • є форумом, на якому представники місцевих і регіональних влад обговорюють та формують спільну візію щодо шляхів вирішення нагальних проблем;
  • тісно взаємодіє з національними та міжнародними організаціями, які представляють місцеві та регіональні влади;
  • організовує публічні обговорення та конференції на місцевому і регіональному рівнях з метою активного залучення до цього громадськості, участь якої є важливою для утвердження демократії;
  • готує регулярні доповіді щодо стану місцевої та регіональної демократії.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора