УВАГА! ТРЕНУВАННЯ!

Дата: 29.06.2023 08:06

Розпочинаються командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Запорізької області.

Тренування відбуватиметься на території м. Запоріжжя та Запорізького району. Можливі тимчасові обмеження руху на окремих ділянках. Просимо громадян зберігати спокій та не приділяти надмірної уваги!

Метою заходу є злагодження дій всіх служб у разі реальної загрози виникнення надзвичайної ситуації на ЗАЕС.

Звертаємо увагу, що ситуація контрольована, тому просимо громадян утриматися від надмірної інформаційної уваги до проведення тренувань.

Запам'ятайте! Звуки сирен, сигнально-гучномовних пристроїв, переривисті гудки інших сигнальних засобів, транспорту, означають сигнал цивільного захисту «УВАГА ВСІМ!». Також, сповіщення про виникнення НС (надзвичайної ситуації) буде здійснено в застосунку на телефоні «ТРИВОГА» шляхом передачі сигналу «РАДІАЦІЙНА НЕБЕЗПЕКА».

Почувши його, терміново ввімкніть радіоприймач або телевізор (місцеві канали) та прослухайте повідомлення місцевих органів влади.

Також, у разі виникнення НС інформацію про подію та заходи, які потрібно виконати, буде доведено на інтернет-ресурсах:

1) офіційних сайтах:

2) в месенджері «Telegram» в каналах:

3) на сторінках соціальної мережі Фейсбук:

Запорізька обласна державна адміністрація / Юрій Малашко