Привітання сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2023 11:50

27 червня українці святкують День Конституції — особливе свято, яке символізує важливість правової бази для будь-якої держави. Цього року, у 2023, Україна відзначає 27-ту річницю прийняття Конституції, яка стала фундаментом для нашої незалежності, свободи та демократії.
        Цей День Конституції — нагадування про те, що кожен громадянин має право і обов'язок бути активним учасником демократичного процесу, берегти нашу спадщину та зміцнювати нашу державу. Нехай Конституція України завжди буде охороняти наші права та свободи, а ми, українці, будемо пишатися своєю країною і долучатися до будівництва сильної та процвітаючої України.

Вітаю з Днем Конституції! Нехай Конституція залишається непохитною скелею, на якій будується правосуддя, рівність та свобода. Бажаю усім українцям мирного неба, щасливих мирних днів та безкорупційного суспільства. Нехай кожен громадянин відчуває себе захищеним та вільним, а твоя Конституція служить прапором справедливості та гідності.

Сільський голова                                                                                           Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ