Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

До уваги платників

Дата: 23.02.2022 11:45
Кількість переглядів: 51

Підприємець має декілька ПРРО. Яку кількість печаток необхідно реєструвати?

 

При застосуванні електронної печатки суб’єкта господарювання на програмних реєстраторах розрахункових операцій (далі – ПРРО) фіскальним сервером ДПС не встановлено обмежень її використання кількома ПРРО одночасно.

Тобто, якщо суб’єкт господарювання має декілька ПРРО, то такий суб’єкт господарювання може використовувати одну електронну печатку для декількох ПРРО одночасно. За бажання суб’єкт господарювання може використовувати декілька таких електронних печаток або для кожного ПРРО окрему.

 

До уваги платників

 

Головне управління ДПС у Запорізькій області  повідомляє,  що ДПС України на офіційному вебпорталі опублікувала відповідь на запитання:

- «Який механізм відкриття та закриття робочої зміни при застосуванні ПРРО особою, яка здійснює розрахункові операції?». Ознайомитись з інформацією можна за посиланням: https://bit.ly/3gGwEo4.

- Щодо обов’язку відображати реквізити марок акцизного податку в чеках РРО. Ознайомитись з інформацією можна за посиланням: https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/569908.html.

- Щодо новацій у сфері фіскалізації розрахункових операцій. Ознайомитись з інформацією можна за посиланням: https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/569818.html


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора