Проведення обласної учнівської олімпіади фізичної культури у Чкаловському ліцеї Чкаловської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області

Дата: 12.01.2022 14:27

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Запорізької державної обласної адміністрації від 12.11.2021 № 493 «Про проведення обласної учнівської олімпіади з предмета «фізична культура» у 2021/2022 навчальному році», розпорядження сільського голови від 23 листопада 2021 року № 158, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу здобувачів освіти Чкаловської сільської ради 13-18 грудня 2021 року у Чкаловському ліцеї проведено І етап ( шкільний) обласної учнівської олімпіади з предмета «фізична культура». За результатами І етапу, відповідно  протоколу, для участі у ІІ етапі ( обласному) направляються учениця 9 класу Стовбур Катерина та учень 11 класу Макаренко Іван. Змагання  відбудеться 12 лютого 2022 року  у  Запорізькому навчально – виховному оздоровчому комплексі № 110 .Бажаємо успіхів нашим юним спортсменам!