Привітання від сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО з Різдвом Христовим

Дата: 07.01.2022 09:44

Шановні жителі та гості Чкаловської територіальної громади!
Сьогодні ми відзначаємо одне з найвеличніших свят — Різдво Христове.
Це свято не схоже на жодне інше. Воно сповнене віри, добра та світла. Це час коли хочеться вірити у дива та загадувати бажання, адже Різдво має особливу магію, здатну втілювати у життя найзаповітніші мрії.
Різдво — це час сімейного спілкування та відпочинку. Воно завжди збирає разом дорослих та малих, бо є святом єднання, тепла та родинного затишку. Щиро бажаю кожному жителю Чкаловської громади відчути світлу радість Різдва, міцного здоров’я, добра, благополуччя, злагоди й любові вашим родинам! Нехай здійсняться найзаповітніші мрії, втіляться в життя найсміливіші плани та задуми.
Нехай сяйво Різдвяної зірки зігріває Вас благодатним теплом і любов’ю, наповнює життя щастям та радістю, дарує святковий настрій, злагоду, додає здоров’я та сил. Смачної Вам куті!
Щасливих та добрих Різдвяних свят!