Вітаємо з ювілейним Днем народження Пилипенко Любов Миколаївну.

Дата: 01.11.2021 13:14

Сьогодні, святкує ювілейний День народження Пилипенко Любов Миколаївна.
Шановна ювілярко! В цей день бажаємо Вам особистого щастя, невичерпної енергії, міцного здоров'я, наснаги у всіх добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, затишок у домі. Нехай поруч з вами завжди будуть оптимізм і впевненість, а доля береже від негараздів та бід, додає сил та натхнення. Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! З ювілеєм!

З повагою, сільський голова, депутатський корпус Чкаловської сільської ради та виконавчий апарат Чкаловської ТГ.