Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня з основ безпеки життєдіяльності та Тижня безпеки дитини у Чкаловській ЗОШ

Дата: 18.12.2020 14:48

Фото без описуНа виконання розпорядження сільського голови Чкаловської сільської ради від 11 вересня 2020 року №121 «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня з основ безпеки життєдіяльності та Тижня безпеки дитини у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Чкаловської сільської ради у 2020/2021 навчальному році», з метою формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності населення в Україні, в нашому закладі  з вересня по грудень проводено такі  заходи:

1.Свято Дня рятувальника (17 вересня 2020 року), з нагоди цього свята в ЗЗСО з 16 по 21 вересня 2020 року проведено такі заходи: конкурс малюнків «МНС очима дітей», конкурс літературних творів «Героїчна професія - рятувальник», бесіда медичної сестри ЗЗСО «Отруєння в побуті», рольові ігри «Ми – пішоходи», «Вогонь – друг, вогонь – ворог», практичне заняття «Допоможи другу»  на знання правил надання першої допомоги у разі нещасного випадку,

2.Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, який проходив з 09 по 13 листопада 2020 року. В рамках тижня проведено не менш цікаві та повчальні заходи:

• оформлення стенду «Зупинись! Прочитай! Дій!» (педагог-

організатор Канюка Т.Д.);

-  конкурс малюнків для учнів 1-7 класів «Обережно! Небезпека!»

(вчитель образотворчого мистецтва Щербакова А.Г.);

• вікторина для учнів 5-11 класів «Виживання в екстремальній

ситуації» (класні керівники 5-11 класів Біла А.О., Григоренко А.А., Харченко С.В., Мартинюк В.Б., Горлач В.Я., Шепель Н.В.);

• хвилинки дискусії для учнів 1-11 класів «Будь обережним на вулиці і вдома»;
  • виховна година для учнів 1-11 класів «Дії учнів у надзвичайних ситуаціях».

Участь учнів та педагогічних працівників ЗЗСО в проведенні таких заходів закріпило їх теоретичні знання та навчило діям в екстремальних ситуаціях щодо збереження життя, наданні допомоги потерпілим в разі потреби.

Підводячи підсумок, хочеться сказати, що такі заходи треба проводити частіше так, як  вони дають можливість учням оволодіти основними знаннями, уміннями та навичками безпеки повсякденного життя, а також сформувати у школярів правила безпечної поведінки та необхідність дотримання їх в різних нестандартних ситуаціях.

Директор КЗ «Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів»                      Л.Г.Романенко