Привітання сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО з Днем державного Прапора України та Днем бібліотекара.

Дата: 27.09.2020 09:30

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек, який відзначається 30 вересня! Нехай  ваш професіоналізм допоможе зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю, а  це свято принесе вам  гордість за свою професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами та колегами. Щиро бажаю всім вам міцного здоров’я,  родинного затишку, оптимізму,  радості і натхнення, вдячності від любителів книги та  творчого завзяття. Нехай бібліотечна нива колоситься  зернами людської мудрості, які ви щедро засіваєте в стінах своїх бібліотек!

Сільський голова С. В. Калиновський, депутатський                                             корпус та виконавчий комітет Чкаловської ОТГ