Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Всесвітній день прибирання

Дата: 17.09.2020 13:14
Кількість переглядів: 418

Фото без опису

Шановні жителі громади!!!

19 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо вас разом із мільйонами активістів із 180 країн світу приєднатися до Всесвітнього дня прибирання «World cleanUday».

Побачив? Прибери. Робіть фото на локаціях до і після прибирання, за бажанням  залиште фото у коментарях до цього посту на сторінці Чкаловської  ОТГ із зазначенням локації та будьте прикладом для інших!  Фото можна надіслати на Telegram, Viber за тел. 0972760199.


Серед учасників «World cleanUday» (19.09.2020) будуть розіграні саджанці дерев та іменні сертифікати на дерева. До 17.10 саджанці будуть отримані переможцями та фіналістами. Переможців визначить комісія експертів Let's do itUkraine. Серед учасників будуть розіграні інші призи від спонсорів та партнерів проєкта Озеленення України.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, необхідно заповнити Гугл-форму та прислати фото (до та після) місця прибирання 19.09.2020. До речі, люди, які прибиратимуть в цей день компаніями, можуть брати участь кожен індивідуально!
Електронна пошта, на яку необхідно надсилати фото worldcleanupday2020@gmail.com

Гугл-форма:

https://docs.google.com/forms/d/1XL2KQXJUpdvwwMdByLnbzbMG9FLrejKq-0MHZ35qdDU/viewform?chromeless=1&edit_requested=true&pli=1

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3516377301746672&id=100001233099737

Цього року акція відбудеться із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції. У зв’язку з цим Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» пропонує такі форми участі:

Групове очищення. Збиратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена, а площа достатньо великою для дотримання соціальної дистанції.

Індивідуальні чистки. Прибирання із друзями або родиною може стати оригінальною формою дозвілля. А для мотивації перетворіть його на змагання. Обирайте забруднене місце на карті й сміливо вирушайте вперед.

Ставайте частиною наймасштабнішого руху ековідповідальних людей. Додайте Всесвітній день прибирання до свого календарного плану – щороку третя субота вересня, діліться цією новиною в соціальних мережах, мотивуйте друзів та знайомих. Не забувайте про дотримання карантинних норм. Беріть із собою на локацію захисні маски, антисептики, рукавички та пам’ятайте про соціальну дистанцію.

Зробимо громаду чистою разом!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора