До уваги платників податків!!! Більшістю послуг податкової служби можна користуватися ДИСТАНЦІЙНО

Дата: 22.03.2020 14:23

Закликаємо платників та громадян зайвий раз не відвідувати податкові органи під час карантину та для мінімізації особистих контактів нагадуємо про можливість дистанційного користування податковими сервісами.

Так, платники податків мають можливість щоденно ознайомлюватись із роз'яснювальними та інформаційними матеріалами:

Якщо у платників виникають конкретні запитання до податкової, вони можуть направляти їх у вигляді звернень:

• на електронну скриньку  Головного управління ДПС у Запорізькій області  zp.zvernennya@tax.gov.ua;
  • поштою за адресою: 69107, м. Запоріжжя, проспект Соборний, 166.

Для представників бізнесу та громадськості консультації надають фахівці Інформаційно-довідкового департаменту ДПС України:

• засобами телефонного зв'язку: 0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) з 8.00 до 20.00 (крім суботи та неділі).
  • за допомогою електронного листування: idd@tax.gov.ua.

Ще декілька корисних посилань: