В рамках заходів попередження розповсюдження коронавірусу.

Дата: 21.03.2020 16:13

З метою дотримання на території Чкаловської об'єднаної громади вимог карантинних заходів, у четвер 19 березня сільський голова Станіслав Калиновський терміново зібрав кількох приватних підприємців (до 10 осіб, аби не перевищувати дозволену кількість присутніх на зібранні) власників торгівельних закладів для надання їм роз'яснень, щодо роботи в умовах карантину.

Разом обговорили ситуацію забезпечення продуктами харчування жителів громади. Усім власникам торгівельних закладів роз'яснено вимоги держпродспоживслужби стосовно реалізації продуктів харчування та обслуговування громадян у магазинах. На усіх торгівельних закладах розміщено оголошення про введення карантину, рекомендації, щодо дотримання основних вимог для непоширення вірусу та контакти осіб до яких необхідно звертатися з питань життєдіяльності.

Решта підприємців, які здійснюють реалізацію продуктів харчування, були поінформовані про вимоги карантинних заходів в телефонному режимі.