ОГОЛОШЕННЯ про громадське обговорення місцевих податків та зборів на 2021 рік на території Чкаловської об’єднаної територіальної громади

Дата: 19.03.2020 11:34

В зв’язку з оголошенням карантину, аби уникнути розповсюдження Covid-19, викликаного коронавірусом SARS-CoV-2, обговорення місцевих податків та зборів на 2021 рік на території Чкаловської об’єднаної територіальної громади проводитиметься в режимі  on-line.

До обговорення запрошуються депутати сільської ради, члени виконавчого комітету, представники громадських організацій та представники господарюючих суб'єктів.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об'єднань стосовно проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу до нього просимо надсилати в письмовій формі з 18.03.2020р. по 17.04.2020р. розробнику та до постійної депутатської комісії з питань регуляторної політики, планування бюджету,  фінансів та соціально-економічного та культурного розвитку території  за адресою: вул.Чкалова, 27 с.Чкалове Веселівського району Запорізької області 72212 (каб. 2) або на        e-mail chkalovoss@ukr.net приміткою «Стосовно проекту регуляторного акту».