Малеча КЗДО “Золота рибка” святкували День Соборності України під час заняття-розваги

Дата: 22.01.2020 17:15

В  КЗДО «Золота рибка» Чкаловської  сільської ради  22 січня 2019 року відзначали День Соборності України.

Вихователь провела тематичні  заняття та бесіди, де розповіла  малятам про історію виникнення свята Соборності, пригадала українські державні символи, національні пам’ятки України.

Під час заняття - розваги «Україна в нас єдина!» педагоги та діти різновікової  групи грали в українські народні ігри, виконували таночки. У своїх  віршах, піснях та українських таночкахвонипередалиперші почуття національної гордості за красу і багатство рідного краю, за гордий і працьовитий український народ, і мрії про те, якою вони хочуть бачити Батьківщину. Діти різновікової  групи з великим задоволенням малювали  державні  та народні символи України.