Мелітопольські та веселівські платники перерахували для підтримки української армії майже 46 мільйонів

Дата: 24.11.2019 14:58

За 10 місяців 2019 року мелітопольські та веселівські платники податків сплатили до державної казни 45 млн. 988 тис. гривень військового збору. Про це повідомив начальник Мелітопольського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області Валерій Літинський. Він зазначив, що порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 6,5 мільйонів або на 16,2 відсотки.

У жовтні поточного року для підтримки армії перераховано 4 млн. 577 тис. гривень. Порівняно з жовтнем минулого року надходження збільшились на 5,7 відс. або на 250 тис. гривень.

Нагадаємо, ставка військового збору становить 1,5 відсотка. Він сплачується з отриманих доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб відповідно до статті 168 Податкового кодексу України. Зокрема, це заробітна плата, іноземні доходи, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати та інші.