Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Дата: 01.11.2019 13:49
Кількість переглядів: 408

Мелітопольське управління Головного управління ДПС у Запорізькій області звертає увагу платників податків на те, що повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені у випадках, передбачених законодавством, здійснюється виключно на підставі заяви платника податку (за винятком повернення надміру утриманих (сплачених) сум ПДФО), поданої до територіального органу ДПС за місцем адміністрування (обліку) помилково та/або надміру сплаченої суми протягом 1095 днів від дня її виникнення.

У заяві платник зазначає назву помилково та/або надмірно сплаченого податку, збору, платежу, його суму, дату сплати і реквізити з платіжного документа, за якими кошти перераховано до бюджету (код класифікації доходів бюджету, бюджетний рахунок, на який перераховано кошти, код ЄДРПОУ територіального органу Казначейства, на ім’я якого відкрито рахунок, та МФО Казначейства), та визначає напрям(и) перерахування помилково та/або надміру сплачених коштів, що повертаються.

Додатково до заяви платник може подати копію платіжного документа, на виконання якого помилково та/або надміру сплачений платіж перераховано до бюджету.

Заява може бути подана платником до територіального органу ДПС в електронній формі за допомогою засобів інформаційно - телекомунікаційних систем та з дотриманням вимог законодавства у сфері захисту інформації, електронних довірчих послуг та електронного документообігу.

УВАГА! Повідомляємо, що з 01.11.2019 року платники податків можуть подавати заяви про повернення  помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені у приватній частині Сервісу «Електронний кабінет» (cabinet.tax.gov.ua) через «Єдине вікно подання електронної звітності».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора