Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

На Запоріжжі доходи скарбниць від туристичного збору зросли більш ніж вдвічі

Дата: 02.08.2019 14:14
Кількість переглядів: 347

Обласний центр та території Приазов'я – регіональні лідери з надходжень відприймання туристів.

За перше півріччя до місцевих бюджетів Запорізького регіону сплачено 1мільйон 386 тисяч гривень туристичного збору. Як зазначив в. о. начальникаГоловного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, минулорічнийрівень перевищено на 857 тисяч або на 162 відсотки.

Лише за перший місяць літа до скарбниць громад спрямовано 389 тисяч, щовтричі більше, ніж торік.

Найбільші доходи за січень-червень отримала міська казна м. Запоріжжя – 729тисяч, до бюджетів Якимівського та Приазовського районів надійшло 370 тисяч, м.Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 213 тисяч тощо.

Нагадаємо, у 2019 році змінилися ставки і порядок справляння туристичногозбору. Ставки збору приймає кожна місцева рада самостійно у таких розмірах: до0,5 відсотка від мінімальної зарплати – для внутрішнього туризму та до 5відсотків – для в'їзного туризму за кожну добу тимчасового розміщення особи умісцях проживання (ночівлі).

Відповідальними за утримання туристичного збору визначні податкові агенти,зокрема: адміністрації готелів, кемпінгів, гуртожитків, санаторно-курортнихзакладів, квартирно-посередницькі організації тощо. Крім того, вони кожногокварталу подають до фіскальної служби за місцем реєстрації декларації зтуристичного збору.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора