Єдиний соціальний внесок

Дата: 22.05.2019 16:15

Як повідомив заступник начальника управління – начальник відділуадміністрування податків і зборів з фізичних осіб Мелітопольського управлінняГУ ДФС у Запорізькій області Олександр Зюзін, за чотири місяці 2019 рокуплатниками Мелітопольщини та Веселівщини забезпечено надходження єдиного внескуна загальнообов’язкове державне соціальне страхування на рівні 251млн.199,1тис.гривень. Надходження в цьому році перевищили минулорічну суму сплати єдиноговнеску за аналогічний період на 45млн.953тис.грн або на 22,4 відсотки.

При цьому, роботодавці, страхувальники та фізичні особи, які зареєстрованіу м. Мелітополі та Мелітопольському районі, поповнили соцфонди на 232,6 млн. грн.,у Веселівському районі –  на 18,6 млн.гривень.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 66млн.468,2тис. грн, що на 12 млн.366,3тис. грн. більше квітня 2018 року.

Олександр Зюзін зазначив, що  ріст надходжень єдиного внескувідбувається завдяки вжиттю комплексу заходів, направлених на легалізацію найманоїпраці.