У Запоріжжі податкова міліція ліквідувала нелегальнийсклад цигарок

Дата: 13.02.2019 17:49

Співробітники податкової міліції Запорізької області під процесуальнимкерівництвом обласної прокуратури виявили незаконний склад тютюнових виробів тавилучили велику партію продукції.

У рамках проведення операції "Акциз 2019" та розслідуваннякримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України на території обласногоцентру виявлено складське приміщення для зберігання оптових партій тютюновихвиробів. Як з'ясувалося, склад, що належить одному з місцевих мешканців, небуло внесено до Єдиного реєстру місць зберігання.

Крім цього встановлено, що вказане приміщення використовувалось длянакопичення необлікованих тютюнових виробів вітчизняного виробництва, які вподальшому реалізовувались через торгові точки на одному з ринків міста тапідприємцям за готівку.

За результатами проведених заходів із незаконного обігу вилучено тапередано на відповідальне зберігання 38,2 тисячі пачок тютюнових виробів васортименті загальною вартістю 1,6 мільйона гривень.