З початку року більше двох тисяч запоріжців вжезадекларували свої доходи

Дата: 13.02.2019 17:48

У січні до фіскальної служби Запорізької області надійшло 2220 деклараційвід громадян, які отримали доходи у 2018 році.

Коментуючи проміжні підсумки кампанії "Декларування 2019", в. о.начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манькозазначив, що запоріжці активно звітують про отримані доходи. Порівняно заналогічним періодом минулого року кількість декларантів зросла на дев'ятьвідсотків.

Так, з початку року було подано 1612 декларацій із податковимизобов'язаннями, в яких громадяни вказали 78,5 мільйона гривень доходів, щомайже на 7 мільйонів більше, ніж у січні минулого року. З цієї сумизадекларовано до сплати 4,9 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та837 тисяч гривень військового збору, що на 484,8 тисячі перевищує результативідповідного періоду 2018 року.

Найбільшу кількість звітів направили громадяни, які торік отримували доходивід продажу власної сільгосппродукції. Від них надійшло 840 декларацій іззагальною сумою 4,6 мільйона. 294 мешканця області задекларували отриманняспадщини у розмірі 41,7 мільйона. Про надання в оренду нерухомості відзвітували196 запоріжців, які торік заробили понад 2,2 мільйона.

За результатами першого місяця декларування вже з'явився один"мільйонер" – громадянин подав декларацію за 2018 рік, в якій вказавдохід на загальну суму один мільйон 59 тисяч гривень.

Крім того, 608 декларантівзвернулися за отриманням податкової знижки. Сума податку на доходи фізичнихосіб до повернення склала 1,2 мільйона.

Нагадаємо, термін подання декларації для громадян, які обов'язковомають  задекларувати доходи – 2 травня, адля реалізації права на отримання податкової знижки – до кінця 2019 року.

З докладною інформацією про кампанію "Декларування 2019" можнаознайомитись за посиланням:http://zp.sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2019/.