Захоплююча "Атмосфера" у Калинівці

Дата: 03.07.2018 11:15

У суботу 30 червня 2018 року у Калинівському сільському будинку культури відбувся виступ танцювального колективу "Атмосфера" із смт.Веселе. Передували виступу численні прохання сільсьикх жителів, які багато разів чули про чудові дитячі танцювальні номери, а ще й дуже хотіли їх побачити на власні очі.

У залі панувала чудова атмосфера піднесеного настрою, радості, гордості за таланти Веселівщини. Завзяті композиції та чудові костюми передали присутнім усю неймовірну енергію танцю. Глядачі із захопленням зустрічали кожен танювальний номер та дякували артистам гучними оплесками.

Директор будинку культури Остроконь Юлія та усі калинівці дякують учасникам танцювального колективу «Атмосфера» та їх керівнику Ібатулліній Венері Амурівні за чудовий, позитивний виступ та бажають перемоги у Міжнародному конкурсі, який відбудеться у липні місяці у Болгарії.