Вітання з днем народження

Шановна Ольго Григорівно!

Прийміть найщиріші вітання в цей радісний, і святковий день у вашому житті, День нарождення! Маємо нагоду привітати Вас, і побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, задушевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя — в серце!

З повагою сільський голова Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ та виконавчий аппарат Чкаловської ОТГ

18 Червня, 2021 р., 12:13
Вітаємо з поважним ювілеєм Блєдну Нілу Зіновіївну Шановна ювілярко, прийміть наші вітання в ювілейний День народження. Бажаємо Вам міцного здоров'я на довгі роки життя, щастя у домі та любові у серці, краси душі та сяйва в очах, позитивних емоцій і тільки приємних моментів в оточенні рідних і близьких людей. З ювілеєм!