19 Червня, 2021 р., 16:53
З 14 по 18 червня 2021 року у місті Запоріжжі відбувся II обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У змаганні взяли участь 8 команд, серед яких рій «Запорозька Січ» у складі учнів КЗ «Калинівська ЗОШ I-III ступенів» на чолі з керівником команди Остроконем Ю.В. та суддею від команди Остроконем А.В. У наполегливій і напруженій боротьбі, рій «Запорозька Січ" показали свою майстерність та досконалу підготовку, довели що вони найкращі, і як результат - отримали перемогу здобувши I призове місце. Впевнено можна сказати, що в пам’яті учасників залишаться приємні спогади та чудові враження, адже етапи проходження змагань для юних джур - це перш за все ще один цінний досвід, бо ця гра – це великий світ, в якому знаходять нових друзів, нові знання та проходять випробування на єдність. Вітаємо юних джур і їх наставників з заслуженою перемогою! Щиро дякуємо Вам, що долучаєтесь до важливої справи, виховання підростаючого покоління. Бажаємо усім учасникам заходу натхнення, козацького завзяття та подальших перемог. Пишаємося Вами!