З Міжнародним днем рідної мови

Дата: 21.02.2022 11:15

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови – свято, засноване ЮНЕСКО в 1999 році. Сучасний світ знає, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ. Українська мова – важливий чинник самовизначення українського народу, надійна основа розвитку країни. Наша рідна мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Це мова великого народу, великої культури, нашої історії. Українською мовою написані невмирущі твори Котляревського, Шевченка, Франка, Лесі Українки, Нечуя-Левицького і Коцюбинського.

Про українську мову можна говорити безкінечно.

Шануйте і любіть рідну мову, збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!