ШАНОВНІ ВОДІЇ, ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ЧКАЛОВСЬКОЇ ГРОМАДИ НАГАДУЄ

Дата: 15.02.2022 09:20

Шановні водії, поліцейський офіцер Чкаловської громади нагадує, що подавати сигнал покажчиками повороту або рукою належить завчасно до початку маневру, але не менш як за 50–100 м у населених пунктах і за 150–200 м поза ними, і припиняти негайно після його закінчення (подавання сигналу рукою слід закінчити безпосередньо перед початком виконання маневру).

Подавати сигнали світловими покажчиками повороту (або рукою у разі відсутності чи несправності) відповідного напрямку потрібно:

?перед початком руху і зупинкою;

?перед перестроюванням, поворотом або розворотом.

При цьому слід пам’ятати, що сигнал забороняється подавати, якщо він може бути не зрозумілим для інших учасників руху.

Звертаємо вашу увагу, що подавання попереджувального сигналу не дає водієві переваги і не звільняє його від вжиття запобіжних заходів?

Друзі, будьте уважні та взаємно ввічливі на дорозі!Порядок - Це Ти.