Звіт директора Комунальної установи Центр надання соціальних послуг Чкаловської сільської ради

Дата: 30.01.2022 15:33

Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" Чкаловської сільської ради підвела підсумки роботи за минулий 2021 рік. Про  проведену роботу на засіданні виконкому у п´ятницю 28 січня звітувала її директор Світлана МАРІНОВА, яка доповіла про основні досягнення в роботі, труднощі та перепони, які вдалося подолати, щоб організувати соціальну роботу та надати соціальні послуги  сім’ям та особам, які належать до вразливих груп населення та перебувають у складних життєвих обставинах.

Проаналізувавши результати роботи за минулий рік директор КУ «ЦНСП» визначила і основні недопрацювання та напрямки роботи, яким буде приділено більшу увагу у 2022 році.