В Мелітополі та Веселому платники податків отримали більше 15 тисяч адміністративних послуг.

Дата: 27.01.2022 09:47

За січень - грудень минулого року фахівці Головного управління ДПС у Запорізькій області в м. Мелітополі та смт. Веселому надали 15444 адміністративні послуги.

Аналізуючи кількість наданих послуг та їх зміст, начальник Мелітопольського відділу камеральних перевірок Головного управління ДПС у Запорізькій області Валерій Літинський зазначив, що питому вагу – майже 47 відсотків або 7218 займають послуги з видачі реєстраційних номерів облікової картки платника податків та внесення відповідних даних до паспорта громадянина України.

Другі за популярністю – послуги з надання витягів з реєстру платників єдиного податку - надано 2187 послуг (14 відсотків), на третьому місті - видача відомостей про суми виплачених доходів - 1731 послуга (11 відсотків).

Крім того, поставлено на облік 1678 платників єдиного податку, зареєстровано 893 книги обліку розрахункових операцій та 505 реєстраторів розрахункових операцій, видано 679 довідок про відсутність заборгованостей з платежів до бюджету тощо.