Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІДРЕМОНТУЮТЬ 10 ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ СПОРТИВНИХ ШКІЛ

Дата: 14.01.2022 10:31
Кількість переглядів: 150

 

Сьогодні, 14 грудня, під час брифінгу голова ЗОДА Олександр Старух  розповів про впровадження програми Президента України «Велике будівництво» в Запорізькій області. Очільник регіону зазначив, що в рамках цієї ініціативи в 2022 році в Україні державним коштом буде  відремонтовано 18 спортивних інтернатів та 100 дитячо-юнацьких спортивних шкіл.  В тому числі 10 шкіл у Запорізькій області.

  • Деяким школам, які не мають власних будівель і тренуються зараз в орендованих, збудують нові. Більшість провідних спортивних шкіл області не мають власної бази і тренуються в орендованих приміщеннях, тож було вирішено збудувати нові об’єкти,- зазначив Олександр Старух.

До програми оновлення потрапили 10 шкіл Запорізької області:

-КЗ «Запорізький обласний спортивний ліцей» ЗОР

-КЗ «ОСДЮСШОР з боротьби вільної і дзюдо» ЗОР

-ДЮСШ №5 з художньої гімнастики Запорізької міської ради

-КЗ «ОСДЮСШОР з футболу «Металург» ЗОР

-КЗ «ОСДЮСШОР з легкої атлетики «Металург» ЗОР

-ДЮСШ №1 зі спортивної гімнастики Запорізької міської ради

-ДЮСШ №3 з гандболу Запорізької міської ради

-ДЮСШ імені Олімпійського чемпіона Юрія Лагутіна

-ДЮСШ №12 з баскетболу Запорізької міської ради

-ДЮСШ «Україна» Запорізької міської ради Запорізької області.

Зокрема, спільний спорткомплекс зведуть для ДЮСШ №3 та ДЮСШ імені Лагутіна з гандболу, а також ДЮСШ №12 з баскетболу. Ще одне приміщення побудують для КЗ «ОСДЮСШОР з боротьби вільної і дзюдо» та ДЮСШ №5 з художньої гімнастики. Капітальне будівництво чекає на ДЮСШ «Україна» з академічного веслування, новий легкоатлетичний стадіон для ОСДЮСШОР “Металург” з’явиться у парку “Дубовий гай”

Всього станом на 13 грудня 2021 укладено договори на проєктування 5 об’єктів комунального закладу «Запорізька спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю» Запорізької обласної ради з ТОВ "Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект" та ТОВ "Інженер-проект". Крім цього, укладені договори на проєктування 3 об’єктів комунального закладу «ОСДЮСШОР з футболу «Металург» Запорізької обласної ради та об’єкту реконструкції будівель та споруд ДЮСШ «Україна» Запорізької міської ради.

Також були проведені аукціони для ряду спортивних закладів. 

Зазначимо, що початок будівельних робіт на об’єктах з готовою проєктно-кошторисною документацією заплановано на перший квартал 2022 року.

 

Департамент культури та інформаційної політики


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора