До уваги платників! Маєте питання щодо РРО та ПРРО? Долучайтесь до податкового семінару

Дата: 21.12.2021 15:39

Запрошуємо платників єдиного податку II - III групи  взяти  участь у семінарі та отримати відповіді на запитання щодо реєстрації та застосування РРО та програмних РРО, ведення обліку товарних запасів за місцем продажу.

Коли: 23 грудня 2021 о 9:00.

Де: Комунальний заклад «Агенція розвитку Мелітополя» (м. Мелітополь, вул. Чернишевського, буд. 226, 2-й поверх)

Спікери: Ірина Цихоцька - головний державний інспектор Мелітопольської ДПІ ГУ ДПС у Запорізькій області;

Олександр Зюзін - начальник Мелітопольського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Запорізькій області.

Реєстрація: з 8:30 до 8:50.

Семінар відбудеться з дотриманням карантинних обмежень (наявність Covid-сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту, дотримання маскового режиму).